Aktualności
« wstecz

Nowości w ofercie 2017 !

dodano: 10. styczeń 2017

Od stycznia 2017r. przygotowałam dla Państwa kilka nowości w swojej ofercie. Są to:

  • konsultacja GASTRO – dla osób z problemami układu pokarmowego (choroby żołądka, wątroby, trzustki, zaburzenia jelitowe, nawracające wzdęcia i zaparcia,zaburzenia mikroflory jelitowej). Możliwość konsultacji gastroenterologicznej z lek. Maciejem Tomtałą  www.gastrologtomtala.pl   i wykonania badań w cenach rabatowanych. Więcej informacji w zakładce OFERTA.
  • pogadanka z dietetykiem – to odpowiedź na potrzebę przedyskutowania wybranych zagadnień z zakresu żywienia. Pogadanka nie wiąże się z ułożeniem planu żywienia. Usługa ta skierowana jest do małej grupy osób (2-4), która chciałaby porozmawiać na interesujący ich temat dietetyczny, rozwiać swoje wątpliwości lub bliżej przyjrzeć się kilku wybranym zagadnieniom.
  • Gastro – niespodzianka! Poinformuję o niej na swoim Funpage’u
  • Testy genetyczne Euroimmun DNA pozwalające ustalić predyspozycje do:  nadwagi i otyłości, celiakii, rodzaju wysiłku sportowego, tolerancji fruktozy i laktozy, metabolizmu kofeiny, przyswajalności witamin,  alergii IgE zależnej, astmy, atopowego zapalenia skóry i wybranych chorób autoimmunologicznych. Więcej informacji w Ofercie.