Klauzula informacyjna RODO

W związku z obowiązkiem informacyjnym wskazanym w art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27.04.2016 roku informuję, że:

  1. Administratorem Danych osobowych jest Anna Słomkowska, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Centrum Dietetyczne Diet-Med Anna Słomkowska-Ciszewska, ul. Słoneczna 8, Świdwin, Tel.: 692120698, email: gabinet@trojmiastodietetyk.pl
  2. W gabinecie dane osobowe przetwarzane są podczas osobistej wizyty, rozmowy telefonicznej lub kontaktu mailowego.
  3. Dane osobowe, o które zostaniesz poproszona to: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz informacje o zdrowiu.
  4. Twoje dane będą przetwarzane w celu przypomnienia o terminie wizyty i realizacji wybranej przez Ciebie usługi ( na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.
  5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wywiązania się z umowy i realizacji wybranej przez Ciebie usługi oferowanej w gabinecie. W przypadku ich nie podania, nie zostanie wykonana zamawiana przez Ciebie usługa.
  6. Twoje dane nie będą udostępniane osobom trzecim.
  7. Dane osobowe bedą przetwarzanie przez okres 2 lat.
  8. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  9. Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w dowolnym momencie, a jej cofnięcie pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.